Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

30. 03. 2020

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

25. 3. 2020

Společnost Výstaviště Flora Olomouc, a.s. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19. Vzhledem k vývoji situace i přetrvávajícímu krizovému stavu, jsme se rozhodli zrušit všechny akce v měsíci březnu a dubnu. Konání akcí v květnu a dalších měsících bude záviset na vývoji pandemie COVID-19 a na bezpečnostních opatřeních, která nařizuje Bezpečnostní rada ČR.

Toto rozhodnutí se tak týká zejména velice populární jarní výstavy Flora Olomouc, která se měla uskutečnit 23. – 26. 4. 2020. Je to poprvé v šedesátileté historii existence výstav Flora Olomouc, kdy toto oblíbené vítání jara neproběhne.
O to více se věnujeme přípravám letní výstavy Flora Olomouc, konané 20. – 23. 8. 2020, a podzimní výstavy Flora Olomouc – Hortikomplex, konané v termínu 1. – 4. října 2020, abychom návštěvníkům poskytli maximálně krásný zážitek.

Návštěvníkům, kteří si již zakoupili online vstupenku na jarní výstavu Flora Olomouc, bude částka automaticky vrácena v plné výši na jejich platební kartu. Vstupné bude vráceno v pátek 3. 4. 2020 a peníze budou na platební karty připsány do 3-5 pracovních dnů.

Akce, u kterých není pořadatelem Výstaviště Flora Olomouc, a.s., ale probíhají v prostorách Výstaviště Flora, budou do konce dubna 2020 také zrušeny. Aktuální informace o těchto akcích naleznete na webových stránkách organizátorů. 

V důsledku nařízení Bezpečností rady státu uzavíráme do odvolání také Sbírkové skleníky, Botanickou zahradu a rozárium. Parky jsou nadále určeny k průchodu a krátkodobému pobytu, ne však ke shromažďování se a dlouhodobějšímu pobývání zde.

Další postup Výstaviště Flora Olomouc, a.s. bude záležet na vývoji situace a budeme Vás aktuálně informovat.

Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

Naše parky, skleníky a zahrady

Prohlédněte si krásu lokalit Flory a přečtěte si o nich zajímavá fakta.

Olomoucké městské parky

Olomoucké
městské
parky

Sbírkové skleníky

Sbírkové
skleníky
 

Botanická zahrada a zahrada smyslů

Botanická
zahrada
a zahrada smyslů

Rozárium

Rozárium

 

Zůstaňte v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem

Doporučte nás