Výstaviště Flora reaguje na aktuální situaci: výstava Svět kostek je přeložena, Advent v oranžerii se letos neuskuteční

18. 11. 2021

Vzhledem k současné epidemiologické situaci se vedení Výstaviště Flora Olomouc rozhodlo přeložit termín konání mezinárodní výstavy LEGO® modelů Svět kostek Olomouc. Prioritou je zdraví návštěvníků i vystavovatelů. Z tohoto důvodu se letos neuskuteční ani oblíbená akce Advent v oranžerii.

„Mezi priority Výstaviště Flora Olomouc jednoznačně patří bezpečnost návštěvníků i vystavovatelů a také snaha, aby si u nás každou akci mohli pohodlně užít všichni zájemci. Vzhledem k vývoji epidemiologické situace a zpřísnění hygienických pravidel jsme se tak rozhodli výstavu Svět kostek Olomouc přeložit na příští rok. Byl i bychom neradi, kdyby někdo přišel o možnost navštívit tuto jedinečnou akci,“ uvedla Eva Fuglíčková, předsedkyně představenstva Výstaviště Flora Olomouc. O novém termínu konání výstavy Svět kostek Olomouc bude Výstaviště Flora Olomouc ještě informovat. Současně počítá s tím, že těm, kteří si již koupili online lístky, vrátí vstupné.

Pro letošek zrušenou akci Advent v oranžerii pak Výstaviště Flora Olomouc plánuje uspořádat v závěru příštího roku. „Omlouváme se všem za případné komplikace, vývoj událostí však ovlivnit nemůžeme,“ doplnila Eva Fuglíčková, předsedkyně představenstva Výstaviště Flora Olomouc.
 

Naše parky, skleníky a zahrady

Prohlédněte si krásu lokalit Flory a přečtěte si o nich zajímavá fakta.

Olomoucké městské parky

Olomoucké
městské
parky

Sbírkové skleníky

Sbírkové
skleníky
 

Botanická zahrada a zahrada smyslů

Botanická
zahrada
a zahrada smyslů

Rozárium

Rozárium

 

Zůstaňte v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem

Doporučte nás