Plesová sezona je tady. Zájemci o Ples mezi květy si mohou pořídit Dárkové poukazy

03. 01. 2024

Série úžasných plesů je na začátku roku 2024 naplánovaná na Výstavišti Flora Olomouc. Letošní plesovou sezonu zahájí již v sobotu 6. ledna Městský bál, následovat bude řada plesů středních škol a dalších subjektů. V únoru se lidé mohu mimo jiné těšit na oblíbený Ples mezi květy, který Výstavšitě Flora Olomouc pořádá spolu s dalšími městskými společnostmi a organizacemi - konkrétně se Zoologickou zahradou Olomouc, Technickými službami města Olomouce a Dopravním podnikem města Olomouce.

"Ples mezi květy se koná v sobotu 24. února, letos nese podtitul Vzhůru k výškám. Vstupenky budou k dostání od pondělí 15. ledna v Informačním centru v podloubí olomoucké radnice na Horním náměstí, cena jedné je nastavena na 690 Kč. Své místo si ovšem lidé mohou pojistit už nyní. Již od Vánoc jsou do 12. ledna k dostání Dárkové poukazy na dvě vstupenky. Každý poukaz má číslo, které držitelé průkazu nahlásí při rezervaci konkrétních míst. Ta bude možná rovněž od 15. ledna na e-mailu weiserova.lenka@flora-ol.cz," uvedl Michal Poláček, tiskový mluvčí Výstaviště Flora Olomouc.

Dárkových poukazů je vydáno omezené množství, zájemci o ně by tak neměli váhat. Objednat si je mohou do pátku 12. ledna přes e-mail nadvornikova.alena@flora-ol.cz. Cena poukazu je 1380 Kč - platí pro dvě osoby.

Ples mezi květy začíná v sobotu 24. 2. v 19:30 v pavilonu A. Ten bude pro hosty otevvřený již od 18:30, na pódiu během večera vystoupí Moondance orchestra Martina Kumžáka se sólisty a zpěvačkou Dashou, YOYOBAND či Marek Dědík & Pavla Tomicová aneb když hvězdy tančí. Připraven bude také fotokoutek, chybět nebude ani bohatá tombola.

Naše parky, skleníky a zahrady

Prohlédněte si krásu lokalit Flory a přečtěte si o nich zajímavá fakta.

Olomoucké městské parky

Olomoucké
městské
parky

Sbírkové skleníky

Sbírkové
skleníky
 

Botanická zahrada a zahrada smyslů

Botanická
zahrada
a zahrada smyslů

Rozárium

Rozárium

 

Zůstaňte v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem

Doporučte nás