Na výstavišti to v květnu každý týden ožije!

04. 05. 2020

Není nic hezčího než vidět prostory výstaviště zase plné lidí. Na mysli máme venkovní prostory Smetanových sadů kolem pavilonů. Květen je na Floře ve znamení pořádání trhů - pustili jsme se do dvou nových, menších akcí, které nás hodně baví! Rozjeli jsme Selské a Zahradnické trhy. Chceme tak podpořit lokální pěstitele a producenty, které citelně zasáhla současná situace.

Na výstavišti to v květnu každý týden ožije! Pravidelně koncem každého pracovního týdne pořádáme Selské trhy. Další trhy se budou konat tento čtvrtek 7.5. od 13:00 za pavilonem A. Máme před sebou další prodloužený víkend, tak si přijďte nakoupit dobroty od českých výrobců. Opět si budete moci koupit mléčné výrobky, sýry, pečivo, zeleninu, bylinky, koření, marmelády, čatní, čokolády a další. Od 15.5. se budou konat Selské trhy vždy v pátek až do prázdnin.

Při pořádání akcí myslíme i na „přespolní“, kteří do Olomouce v týdnu nedostanou. Pro ně jsme připravili víkendové Zahradnické trhy, které se budou konat v sobotu a neděli a nabídnou široký sortiment květin, zeleniny, semen, okrasných rostlin, školkařských výpěstků a zahradnických pomůcek a potřeb. Budete tak mít možnost si nakoupit si vše potřebné pro své zahrádky či balkóny. Na první Zahradnické trhy se můžete těšit o víkendu 16.–17.5. od 9:00 do 17:00 za pavilonem A. Kdo nestihne tento termín, bude mít možnost si rostliny a hobby potřeby nakoupit ještě o víkendu 23.–24.5. nebo 6.–7.6.

Nenechte si to ujít!

Naše parky, skleníky a zahrady

Prohlédněte si krásu lokalit Flory a přečtěte si o nich zajímavá fakta.

Olomoucké městské parky

Olomoucké
městské
parky

Sbírkové skleníky

Sbírkové
skleníky
 

Botanická zahrada a zahrada smyslů

Botanická
zahrada
a zahrada smyslů

Rozárium

Rozárium

 

Zůstaňte v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem

Doporučte nás