Dopravní omezení na ulici Wolkerova

07. 11. 2019

Od 4. listopadu do 9. prosince 2019 probíhá z důvodu opravy kolejového křížení dopravní uzavírka na ulici Wolkerova. Příjezd do areálu Výstaviště Flora Olomouc je umožněn ze směru tř. Svobody, kde je umístěno dopravní značení slepá ulice. Návštěvníci a vystavovatelé aktuálně probíhající akce Stavotech a dalších nadcházejících akcí se pohodlně a bez omezení dostanou do areálu a na vyhrazené parkoviště ze směru tř. Svobody. Příjezd na Výstaviště Flora Olomouc z ulice Brněnská a z ulice Štítného není možný.

Oficiální objízdná trasa bude na příjezdu od Brna vedena z ul. Brněnské na ul. Albertovu, Foerstrovu, vpravo na tř. Míru, Litovelskou, Palackého a na tř. Svobody. V opačném směru z tř. Svobody vlevo do ul. Palackého, Litovelské, tř. Míru, vlevo na Foerstrovu, Albertovu a Brněnskou.

Tramvajová doprava bude v úseku Nová Ulice – Okresní soud nahrazena náhradní autobusovou linkou X, tím dojde k úpravám autobusového a tramvajového provozu. Mezi zastávkami Výstaviště Flora a Fakultní nemocnice budou výlukové autobusy obousměrně vedeny ulicemi Wolkerova, Štítného, Albertova, Brněnská. Z tohoto důvodu nebude zastávka Wolkerova obsluhována. Veškeré informace týkající se výluk naleznete na webových stránkách Dopravního podniku města Olomouce.

Zdroj: Magistrát města Olomouce, www.olomouc.eu

Naše parky, skleníky a zahrady

Prohlédněte si krásu lokalit Flory a přečtěte si o nich zajímavá fakta.

Olomoucké městské parky

Olomoucké
městské
parky

Sbírkové skleníky

Sbírkové
skleníky
 

Botanická zahrada a zahrada smyslů

Botanická
zahrada
a zahrada smyslů

Rozárium

Rozárium

 

Zůstaňte v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem

Doporučte nás