Boom Band Jiřího Dvořáka, Petra Janů a zaplněný největší taneční parket v Olomouci. Ples mezi květy zakončil plesovou sezonu na Floře

27. 02. 2018

Ples mezi květy 2018 ve stylu 80. let pořádalo již tradičně Výstaviště Flora Olomouc ve spolupráci s Technickými službami města Olomouc a ZOO Olomouc. „Je mi ctí se s Vámi všemi přivítat v pavilonu A na Plese mezi květy, který se letos koná již po páté, a to jen díky Vám a Vaší přízni. Přeji Vám, ať se dobře bavíte a využijete největšího tanečního parketu v Olomouci k tanci a zábavě,“ popřál úvodem všem přítomným ředitel společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. Jiří Uhlíř.

 

Na 1200 hostů celým večerem provázela stylově oblečená moderátorská dvojice z Moravského divadla Vendula Fialová a Roman Vencl. Ti se svých hereckých rolí zhostili s grácií sobě vlastní a zvali na pódium jednu hudební hvězdu za druhou. Tou největší byla jistě dáma českého rocku i popu Petra Janů za doprovodu Boom Bandu Jiřího Dvořáka, která svými nestárnoucími hity přezpívala pavilon A. Kapela Boom Band Jiřího Dvořáka si dále přivezla své zpěvačky Evu Kleinovou a Markétu Zehrerovou a na jejich hudební i pěvecké výkony budou mnozí ještě dlouho vzpomínat. Na své si přišli i příznivci slovenské hudby, kteří si s kapelou Elán kontraband naplno zazpívali hity jako Stužková, Tanečnice z Lúčnice či Kočka.

 

Styl „osmdesátek“ evokovala nejen stylová dekorace v podobě dominantní „škodovky“ 130, neodmyslitelných céček či symbolického karafiátu pro příchozí dámy. Dokonce i mezi odvážnými ženami nechyběly ovčí trvalé, čelenky ve vlasech či plísňáky. Někteří pánové se nechaly zase inspirovat módou z filmu Top Gun. Hudební přestávky nabízely zábavný doprovodný program jako např. módní přehlídku šatů z plastů či vystoupení známého  kouzelníka a trapnobaviče Richarda Nedvěda. Velkému zájmu se těšila stylová fotobudka Lukáše Navary a samozřejmě hodnotná tombola. Nechyběl bohatý catering s teplou i studenou kuchyní a nepřebernou nabídkou vín. Pořadatelé Plesu mezi květy se již nyní těší na další ročník této úspěšné akce.

 

Naše parky, skleníky a zahrady

Prohlédněte si krásu lokalit Flory a přečtěte si o nich zajímavá fakta.

Olomoucké městské parky

Olomoucké
městské
parky

Sbírkové skleníky

Sbírkové
skleníky
 

Botanická zahrada a zahrada smyslů

Botanická
zahrada
a zahrada smyslů

Rozárium

Rozárium

 

Zůstaňte v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem

Doporučte nás