Big Band Felixe Slováčka roztančí Ples mezi květy 2019

16. 01. 2019

Cesta kolem světa za jediný večer, rytmy ze všech koutů zeměkoule, poutavý doprovodný program či soutěž o hodnotné ceny. Již šestým rokem bude pavilon A Výstaviště Flora Olomouc hostit Ples mezi květy, a to v sobotu 9. února 2019 od 19.30 hodin. Ples, tradičně pořádaný organizacemi Výstaviště Flora Olomouc, Technické služby města Olomouce a ZOO Olomouc, si získal oblibu mezi návštěvníky nejen svou bohatou květinovou výzdobou, ale i tematickým zaměřením. Letošní ročník zahájí novou sérii Plesu mezi květy… aneb kolem světa – Amerika.

„Doprovodný program Plesu mezi květy s podtitulem …aneb kolem světa - Amerika, bude tematický. Ples zahájí originální videoprojekce, na kterou naváže předtančení letušek z dílny tanečního studia Tomáše Komendy. Na palubě letadla, s nímž se vydáme na cestu do daleké Ameriky, pak celým večerem provede Big Band Felixe Slováčka,“ prozradila téma plesu jeho garantka Lenka Weiserová.

„V průběhu večera hosté zažijí i mezipřistání v Jižní Americe na pyroshow Dana Nekonečného a světový rekordman Danny Menšík se nad hlavami všech pokusí o nevšední zážitek v podobě akrobatické show Slackshow Highline. Popře fyzikální zákony a projde se po laně napříč pavilonem A bez padáku,“ doplnila nevšední podívanou Weiserová.

Největším taneční parket v Olomouci pojme více než 200 tanečníků a v průběhu večera nebude chybět ani tradiční fotokoutek Lukáše Navary, soutěž o hodnotné ceny či pestré a bohaté občerstvení.

Ples mezi květy 2019 s podtitulem ... aneb kolem světa – Amerika, startuje v sobotu 9. února 2019 od 19.30 hodin v pavilonu A Výstaviště Flora Olomouc.

Předprodej vstupenek je v IC na Horním náměstí v Olomouci. Cena vstupenky je 450 korun.

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE: Ples mezi květy 2019 …aneb kolem světa - Amerika

Doba konání: 9. 2. 2019, začátek v 19.30 hodin, otevření prostor od 18.30 hodin
Místo konání: pavilon A Výstaviště Flora Olomouc

Předprodej vstupenek: IC na Horním náměstí v Olomouci. Cena vstupenky je 450 Kč.

Naše parky, skleníky a zahrady

Prohlédněte si krásu lokalit Flory a přečtěte si o nich zajímavá fakta.

Olomoucké městské parky

Olomoucké
městské
parky

Sbírkové skleníky

Sbírkové
skleníky
 

Botanická zahrada a zahrada smyslů

Botanická
zahrada
a zahrada smyslů

Rozárium

Rozárium

 

Zůstaňte v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem

Doporučte nás