Registrace VIP karet

Vážená paní, vážený pane,
je mi velkou ctí, že Vás mohu touto cestou coby významného partnera společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. pozvat v roce 2020 do areálu našeho výstaviště a také na akce námi zde pořádané.
VIP karta Vás po celý rok 2020 opravňuje k bezplatnému vstupu do placených zón areálu Výstaviště Flora Olomouc (sbírkové skleníky) a rovněž jednorázově na všechny výstavy a veletrhy pořádané společností Výstaviště Flora Olomouc, a.s. v roce 2020, a to včetně večerní prohlídky při květinových výstavách. Upozornění: VIP kartu nelze použít na akcích, které v areálu Výstaviště Flora Olomouc pořádají jiné subjekty (například formou pronájmu pavilonů a ploch), a také na akce se samostatným vstupným (např. koncerty apod.). VIP karta platí pro dvě osoby a je nepřenosná!
Pro aktivaci Vaší VIP karty, prosím, vyplňte ve formuláři na této stránce celé číslo uvedené na VIP kartě a několik kontaktních údajů sloužících jako zpětná vazba pro naši společnost a potvrďte vše tlačítkem „Odeslat“. Poté Vám už jen dojde na zadaný e-mail potvrzovací zpráva a VIP karta se stává aktivní. U pokladny při vstupu na jednotlivé placené akce Vám pak pracovník výstaviště už jen zkontroluje platnost karty čtečkou čárových kódů vytištěných na její zadní straně.
Věřím, že Vám vlastnictví naší VIP karty přinese během roku 2020 řadu příjemných a nezapomenutelných zážitků a že budeme mít i díky ní příležitost se v našich krásných parcích potkávat co nejčastěji. 

S přátelským pozdravem Váš 

                                                                                                                                      Ing. Eva Fuglíčková
                                                                                                                                      Předsedkyně představenstva 
 

Aktivací VIP karty poskytuje její držitel společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu § 5 odst. 2 zákona 101/2000 Sb.


Aktivace VIP karty

Naše parky, skleníky a zahrady

Prohlédněte si krásu lokalit Flory a přečtěte si o nich zajímavá fakta.

Olomoucké městské parky

Olomoucké
městské
parky

Sbírkové skleníky

Sbírkové
skleníky
 

Botanická zahrada a zahrada smyslů

Botanická
zahrada
a zahrada smyslů

Rozárium

Rozárium

 

Zůstaňte v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem

Doporučte nás