VIP karty

VIP karta umožňuje jednorázový vstup pro 2 osoby na všechny výstavy a veletrhy pořádané společností Výstaviště Flora Olomouc, a.s. v roce 2021, a to včetně večerní prohlídky při květinových výstavách. VIP karta také slouží jako neomezená permanentka do Sbírkových skleníků. Kartu můžete koupit koupit online.

VIP kartu nelze použít na akcích, které v areálu Výstaviště Flora Olomouc pořádají jiné subjekty. VIP karta je vázána na konkrétní osobu, takže je nepřenosná.

 

Aktivace VIP karty
1. Pro aktivaci Vaší VIP karty vyplňte ve formuláři na této stránce. Uveďte číslo uvedené na VIP kartě a kontaktní údaje a potvrďte vše tlačítkem „Odeslat“.

2. Na zadaný e-mail Vám přijde potvrzovací zpráva a VIP karta se stává aktivní.

3. U pokladny při vstupu na jednotlivé placené akce Vám pracovník  Výsatviště Flora Olomouc už jen zkontroluje platnost karty čtečkou čárových kódů.


Věřím, že Vám vlastnictví naší VIP karty přinese během roku 2021 řadu příjemných a nezapomenutelných zážitků. Jaké konkrétní akce v roce 2021 chystáme, se můžete podívat již teď v našem kalendáři akcí. Aktuální otevírací dobu Sbírkových skleníků najdete zde


 

Aktivací VIP karty poskytuje její držitel společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu § 5 odst. 2 zákona 101/2000 Sb.


Aktivace VIP karty

Naše parky, skleníky a zahrady

Prohlédněte si krásu lokalit Flory a přečtěte si o nich zajímavá fakta.

Olomoucké městské parky

Olomoucké
městské
parky

Sbírkové skleníky

Sbírkové
skleníky
 

Botanická zahrada a zahrada smyslů

Botanická
zahrada
a zahrada smyslů

Rozárium

Rozárium

 

Zůstaňte v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem

Doporučte nás