Vyhráli jste cenu na Tourism Expo? Podívejte se

13. 02. 2017

Součástí nedávno skončeného 22. ročníku veletrhu služeb cestovního ruchu a aktivního životního stylu Tourism Expo 2017 (10. a 11. února, pavilony A a E Výstaviště Flora Olomouc) bylo rovněž závěrečné losování výherců hodnotných cen z řad návštěvníků akce. Seznam výherců vám přinášíme zde. Výherci budou kontaktováni telefonicky. Ceny jsou k vyzvednutí na recepci správní budovy Výstaviště Flora Olomouc, Wolkerova 17, a to každý den od 7 do 15:30 hod. Pro dotazy kontaktujte: smutna.martina@flora-ol.cz, tel: 585 726 245

 

V rámci cestovního veletrhu také probíhala fotosoutěž "Můj kousek ráje".  Soutěžní fotografie jsou až do 28. února vystaveny v obchodním centru Haná. Přijďte se podívat!

Výherci této soutěže se stali:

1. místo: Martin Steiniger, Olomouc

2. místo: Jan Hluší, Olomouc

3. místo: Lenka Langrová, Olomouc

Výherci fotosoutěže si mohou ceny vyzvednout na recepci správní budovy Výstaviště Flora Olomouc, Wolkerova 17, a to každý den od 7 do 15:30 hod. Při převzetí ceny se musí prokázat dokladem totožnosti. Po předchozí domluvě (havlova.katerina@flora-ol.cz, 585 726 210) lze převzít ceny v jiném čase.

 

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěžích!


Těšíme se s vámi na viděnou nejen za rok na dalším ročníku Tourism Expo, ale i na všech výstavnických akcích na Výstavišti Flora Olomouc v tomto roce!

Naše parky, skleníky a zahrady

Prohlédněte si krásu lokalit Flory a přečtěte si o nich zajímavá fakta.

Olomoucké městské parky

Olomoucké
městské
parky

Sbírkové skleníky

Sbírkové
skleníky
 

Botanická zahrada a zahrada smyslů

Botanická
zahrada
a zahrada smyslů

Rozárium

Rozárium

 

Zůstaňte v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem

Doporučte nás