Večerní prohlídce při jarní Floře dodají poetickou atmosféru bohyně Vesny

19. 04. 2017

Slovanské bohyně zvané Vesna budou hlavními postavami večerní prohlídky slavnostně nasvíceného pavilonu A olomouckého výstaviště, která se uskuteční v pátek 21. dubna při jarní etapě mezinárodní květinové výstavy a zahradnického veletrhu Flora Olomouc 2017. Pavilon s hlavní expozicí nazvanou Tajemná tvář světa bude zájemcům otevřen od 20 do 22 hodin a kromě stylového hudebního doprovodu nabídne také kvalitní občerstvení a samozřejmě nádherné nasvícení květinové přehlídky.
Největší pavilon olomouckého výstaviště se pro návštěvníky večerní prohlídky při jarní etapě výstavy Flora otevře v pátek v osm hodin večer. O půl deváté pak začne vystoupení bohyň kapely Vesna, tedy čtveřice hudebnic, které představují slovanské bohyně jara, léta, podzimu a zimy. Vesna stylově propojuje slovanský folklór a klasickou hudbu, objevují se v ní i prvky jazzu a world music. Písně, vytvořené frontmankou Patricií, se vyznačují jímavými melodiemi a snovou harmonií, texty navozují obrazy přírody a tradičního lidového života. Aranže Dominika Svobody obohacují písně o filmovou atmosféru. To vše v působivých kostýmech návrhářky Kamily Vodochodské vycházejících ze slovanské mytologie.
Pro návštěvníky večerní prohlídky jarní Flory bude navíc připraveno kvalitní občerstvení z nabídky oblíbené cukrárny a kavárny Ollies. Pavilon A bude pro všechny zájemce otevřen do 22 hodin. Vstupenky v ceně 150 korun lze koupit předem v online prodeji na stránkách www.flora-ol.cz. Na místě budou stát 170 korun, počet míst v rámci večerní prohlídky je omezen.

Naše parky, skleníky a zahrady

Prohlédněte si krásu lokalit Flory a přečtěte si o nich zajímavá fakta.

Olomoucké městské parky

Olomoucké
městské
parky

Sbírkové skleníky

Sbírkové
skleníky
 

Botanická zahrada a zahrada smyslů

Botanická
zahrada
a zahrada smyslů

Rozárium

Rozárium

 

Zůstaňte v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem

Doporučte nás