Letní Flora nabídne seminář o smíšených výsadbách ve veřejném prostoru

03. 08. 2017

Výstaviště Flora Olomouc ve spolupráci se Svazem zakládání a údržby zeleně zve v rámci letní etapy výstavy Flora Olomouc na seminář Smíšené výsadby nejen ve veřejném prostoru a historických parcích. Seminář se uskuteční ve čtvrtek 17. srpna od 10 do 15 hodin v zasedací místnosti správní budovy společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. (Wolkerova 17) a přihlásit se na něj můžete zde
Seminář cílí zejména na správce veřejné zeleně z řad zástupců státní správy, soukromých subjektů zabývajících se zakládáním a údržbou veřejné zeleně, správců parků a veřejných zahrad a pracovníků technických služeb. Na programu budou přednášky na téma Trávníky a rozkvetlé louky nejen ve veřejném prostoru, Smíšený trvalkový záhon  - šance pro květiny ve veřejném prostoru, "Štěrkový záhon" z pohledu architektury, kompozice a estetiky, Štěrkový záhon ve vztahu k veřejnosti či Kruh se uzavírá - použití "štěrkového záhonu“ v soukromé zahradě. Součástí semináře bude rovněž představení knihy Hledání rajských zahrad a autogramiáda jejího autora a legendy české zahradní architektury prof. Ivara Otruby.
Účastnický poplatek činí 400 korun a zahrnuje vstup na seminář, vstupenku na letní etapu výstavy Flora Olomouc a vstup na společenský večer 17. srpna. Platbu lze provést na účet číslo 534811/0100 pod variabilním symbolem 261 nebo hotově na místě. Uzávěrka přihlášek je 14. srpna, přičemž přihlášení je možné i po tomto termínu, pokud bude volná kapacita. Bližší informace rádi poskytneme na mailu fuglickova.eva@flora-ol.cz nebo na telefonním čísle +420 730 546 812. Přihlášky přijímáme také na mailu smutna.martina@flora-ol.cz či telefonu +420 736 520 331.

Naše parky, skleníky a zahrady

Prohlédněte si krásu lokalit Flory a přečtěte si o nich zajímavá fakta.

Olomoucké městské parky

Olomoucké
městské
parky

Sbírkové skleníky

Sbírkové
skleníky
 

Botanická zahrada a zahrada smyslů

Botanická
zahrada
a zahrada smyslů

Rozárium

Rozárium

 

Zůstaňte v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem

Doporučte nás