Kontaktní osoby jednotlivých úseků

Představenstvo společnosti

Ing. Stanislav Flek / člen představenstva Flek.Stanislav@flora-ol.cz
Ing. Monika Hryzbilová / člen představenstva Hryzbilova.Monika@flora-ol.cz
Magdaléna Vanečková / člen představenstva Vaneckova.Magdalena@flora-ol.cz
RNDr. Jan Holpuch Ph.D / člen představenstva holpuch.jan@flora-ol.cz
Ing. arch. Michal Giacintov / člen představenstva giacintov.michal@flora-ol.cz
Mgr. Miroslav Žbánek MPA / člen představenstva Zbanek.Miroslav@flora-ol.cz
Mgr. Pavel Hekela / člen představenstva Hekela.Pavel@flora-ol.cz

Kontaktní informace

S platností od 4.3.2019 již není aktivní náš P. O. Box. Nově zasílejte Vaši korespondenci pouze na adresu Výstaviště Flora Olomouc a.s., Wolkerova 37/17, 779 00 Olomouc.
Děkujeme za pochopení.

Výstaviště Flora
Olomouc, a. s.

Wolkerova 37/17,
779 00 Olomouc
CZ / Česká republika
 

Zůstaňte v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem

Doporučte nás

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace