Kdo jsme

Výstaviště Flora Olomouc, a.s. s unikátní přírodním areálem, čtyřmi výstavními pavilony, historickou oranžerií, sbírkovými skleníky, botanickou zahradou a rozáriem v městských historických parcích v samém srdci Olomouce, skýtá kromě prostoru pro pořádání vlastních výstav, veletrhů a dalších eventů i řadu možností pro celoroční využití v rámci nejrůznějších pracovních a společenských příležitostí.

Naše specializace: výstavy a veletrhy

Výstaviště Flora Olomouc, a.s. patří k předním českým výstavnickým organizacím. Ročně připravujeme desítky vlastních výstava a veletrhů včetně doprovodných programů.

Rodinným stříbrem je největší a nejstarší česká květinová akce – zahradnická výstava a veletrh Flora Olomouc. Přehlídka špičkových výpěstků květin, okrasných dřevin a aranžování, doplněná veletrhem Hortifarm a zahradnickými trhy, přivádí na výstaviště každým rokem desítky tisíc návštěvníků.

Co dalšího umíme

Výstaviště nabízí pronájem a vybavení prostor – interiéru i externích ploch, poradenství v oblasti výstavnictví, realizaci expozic, doprovodné programy či květinové výzdoby a aranže pro vaše akce.

Součástí areálu Výstaviště Flora je tzv. zelený areál (sbírkové skleníky, botanická zahrada a rozárium, Smetanovy sady, Bezručovy sady a Čechovy sady), který skýtá celou řadu možností pro využit v rámci společenských, kulturních či sportovních akcí.

Kdo nás spravuje

Společnost Výstaviště Flora Olomouc, a.s., IČO 25848526, sídlo Wolkerova 37/17, 779 00 Olomouc, je členem koncernu statutárního města Olomouc, kde statutární město Olomouc, IČO 002 99 308, se sídlem Horní náměstí 583, 779 11 Olomouc, vystupuje jako řídící osoba.

Dalšími členy koncernu jsou:

  • AQUAPARK OLOMOUC, a.s.
  • Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
  • Lesy města Olomouce, a.s.
  • Správa nemovitostí Olomouc, a.s.
  • Technické služby města Olomouce, a.s.

Naše parky, skleníky a zahrady

Prohlédněte si krásu lokalit Flory a přečtěte si o nich zajímavá fakta.

Olomoucké městské parky

Olomoucké
městské
parky

Sbírkové skleníky

Sbírkové
skleníky
 

Botanická zahrada a zahrada smyslů

Botanická
zahrada
a zahrada smyslů

Rozárium

Rozárium

 

Zůstaňte v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem

Doporučte nás