Vojtěch Dyk a B-SIDE BAND Tour 2017

04. května 2017

Koncert Vojtěcha Dyka a B-SIDE BANDu

Vojtěch Dyk a B-SIDE BAND

Tour 2017
od
19.30
vstupné
320 Kč

Vstupenky v ceně 320, 690, 790 a 890 Kč v prodeji v síti Ticketstream včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour a www.ticketstream.cz. Vstupenky na stání i sezení budou k prodeji také na místě.

 

více informací  Vstupenky

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
Smetanovy sady
pavilon A

sdílet s přáteli 

Pořadatel

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.

Spolupořadatelé

BUJO ART PRODUCTION

Kontakt

Informace pro návštěvníky pro vystavovatele 

Informace pro vystavovatele pro návštěvníky 

Populární zpěvák a hudebník Vojtěch Dyk se potřetí s kapelou B-SIDE BAND vrací do pavilonu A olomouckého výstaviště.

Zpěvák Vojtěch Dyk a kapela B-SIDE BAND s bandleaderem Josefem Buchtou vystoupí 4. května v Olomouci a představí se s novým repertoárem a v novém stage designu.

Nový stage design, který by měl pro diváky koncertu evokovat návštěvu oblíbeného baru. Za barem přímo na pódiu bude v rámci show barman, který bude míchat koktejly. Nový repertoár tvořený především autorskými skladbami, ale i největšími světovými hity v novém aranžmá pro B-Side Band. Pocta Karlu Černochovi v podobě dvou písniček. A není vyloučeno ani taneční číslo. Tohle všechno slibuje nové turné, které statuje již příští týden. A jak je vidět z videopozvánky, turné slibuje hlavně uvolněnou náladu, kterou přináší posezení s přáteli.

Pro nové turné vyhlašuje Vojtěch Dyk návrat k ryzím hodnotám. „Jde nám o jednoduchost a maximální sdělnost, a to by mělo být vidět i slyšet na pódiu jak ve výpravě, tak v repertoáru,“ říká Vojtěch Dyk a dodává: „Právě ta jednoduchost sdělování mi v dnešní době chybí, všechno je zanesené takovým mediálním bahnem a my chceme tohle bahno rozvířit a postavit proti němu jasnou a čistou zprávu. Vracíme se k atmosféře 60. let, které podle nás právě tohle nabízela.“

Ani milovníci piva nezůstanou zkrátka. Ochutnávku lahodných pivních speciálů zdarma chystá partner Výstaviště pivovar Litovel od 18 do 20 hodin ve foyer pavilonu A. Návštěvníci se mohou těšit na speciály Litovel Gustav a Moravan, osvěžující Černý citrón či nefiltrovaný Ale Pale.

 

Ke stažení

Bez doprovodného programu.

Partneři

Mediální partneři


Partneři

Mohlo by vás také zajímat Více na www.flora-ol.cz