Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozkvetlé památky

04. – 14. října 2018

Floristická výzdoba olomouckých pamětihodností

 
výstava otevřena denně
8 - 18

sv. Mořic, sv. Michal, Panna Marie Sněžná

vstupné
zdarma
více informací 

Pořadatel výstavy

Garant akce

Informace pro návštěvníky pro vystavovatele 

Informace pro vystavovatele pro návštěvníky 

Krásná květinová aranžmá v olomouckých kostelech

Rozkvetlé památky

Nádhera starobylé architektury se během podzimní etapy zahradnické výstavy Flora Olomouc propojí s krásou a svěžestí květinových aranžmá. A to díky projektu Rozkvetlé památky, který již pošesté doprovodí celonárodní výstavu ovoce, zeleniny a školkařských výpěstků.
Krásná květinová aranžmá budou k vidění od 4. října v olomouckých kostelech sv. Mořice, sv. Michala a Panny Marie Sněžné a památce UNESCO Sloupu Nejsvětější Trojice.

Podzimní etapa Flory sice končí 7. října, květinová výzdoba v památkách však vydrží déle, nejméně ještě jeden týden.
O květinová aranžmá se postarají tři různé týmy floristů s mezinárodním zastoupením. Lákadlem letošního ročníku je floristická soutěž Pohár podzimní Flory 2018, v jejímž rámci čeští floristé předvedou své umění ve čtvrtek 4. října na pódiu v pavilonu A olomouckého výstaviště.
Záštitu nad akcí převzal ministr zemědělství Miroslav Toman, hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk a primátor statutárního města Olomouce Antonín Staněk a olomoucký arcibiskup Jan Graubner. Realizátorem projektu je akciová společnost Výstaviště Flora Olomouc.

Flora Olomouc, podzimní etapa

Olima a Flora košt

Podzimní zahradnické trhy

 

Ke stažení

Bez doprovodného programu.

Mohlo by vás také zajímat Více na www.flora-ol.cz