Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

JARNÍ ZAHRADNICKÉ TRHY 2018

26. – 29. dubna 2018

Vše podstatné (nejen) pro zahrádkáře, pěstitele a chalupáře

 
výstava otevřena denně
9-18

VÝSTAVIŠTĚ FLORA OLOMOUC, A. S., 
Smetanovy sady, pavilóny G, H, exteriéry

vstupné
120 Kč
více informací  Vstupenky

Plnoplátci/dospělí na místě: 150 Kč

Rodinné vstupné online 250 Kč (2 dospělí a max. 3-4 děti do 15 let)

Rodinné vstupné na místě 300 Kč (2 dospělí a max. 3-4 děti do 15 let)

Studenti/Důchodci 80 Kč 

Děti 6 - 15 let  30 Kč

Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P 60 Kč. Doprovod zdarma.

Hromadné školní výpravy vč. ped. doprovodu 20 Kč / os.

Vstupenky je nutné předložit vytištěné, nebo dostatečně čitelné na chytrém telefonu (pouze u pokladny před pavilonem A). 

Pořadatel výstavy

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
P. O. BOX 46, Wolkerova 17
771 11 Olomouc
 

Spolupořadatelé

Zelinářská unie Čech a Moravy, Ovocnářská unie ČR, Český zahrádkářský svaz

Garant akce

Informace pro návštěvníky pro vystavovatele 

Informace pro vystavovatele pro návštěvníky 

Jarní zahradnické trhy nabídnou opět široký sortiment cibulovin, rostlin i zahradnických pomůcek.

Na olomouckém výstavišti Flora čeká všechny návštěvníky od 26. do 29. dubna také bohatý program se spoustou lákadel, doplněný o jarní zahradnikcé trhy a veletrh zahradní mechanizace Hortifarm.

Jarní zahradnické trhy

Nabídnou široký sortiment cibulovin, květin, rostlin, semen, zahrádkářských pomůcek či hobby potřeb. Chybět nebudou ani atrakce pro děti.

Součástí nabídky bude i produkce francouzských pěstitelů růží Meilland, jejichž generální zastoupení pro český a slovenský trh obstarává právě společnost Výstaviště Flora Olomouc.

Flora Olomouc, jarní etapa

V hlavní expozici v největším pavilonu A se představí tuzemští zahradní architekti s novou expozicí. Chybět nebude ani expozice Českého zahrádkářského svazu.

Hortifarm

Veletrh zahradní mechanizace.

Speciální nabídka pro zájezdy - možnost objednání pouze do 31.3.2018

Společnost Výstaviště Flora Olomouc navíc nabízí možnost získání 20 % slevy ze vstupného při pořádání zájezdů; sleva platí v případě objednání nejméně 20 ks vstupenek. A organizované zájezdy členů Českého zahrádkářského svazu mají za stejných podmínek  slevu 30 %.

Tato nabídka platí pouze do 31.3.2018, poté budou mít všichni zájemci možnost koupit si vstupenku online nebo na pokladně v době konání výstavy. Kontaktní osoba: Alena Nádvorníková, nadvornikova.alena@flora-ol.cz, tel.: 585 726 232

Vlakem ČD na Floru

Na zahradnickou Floru se opět vyplatí cestovat vlakem Českých drah. Na výstavu se totiž lze svézt na zvýhodněnou jízdenku VLAK+ Flora. Sleva činí 50 % na zpáteční jízdné z kterékoliv místa v ČR. Aby byla jízdenka se slevou VLAK+ uznána i pro zpáteční cestu, je nutné si ji nechat označit razítkem ve stánku Českých drah, který bude umístěn ve foyer pavilonu A. Jízdenku se slevou VLAK+ lze přitom zakoupit do všech stanic začínajících jménem města Olomouc - tedy i na zastávky Smetanovy Sady nebo Nová Ulice, které leží na dohled od výstaviště.

 

Bez doprovodného programu.

Mohlo by vás také zajímat Více na www.flora-ol.cz