Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

JARNÍ ZAHRADNICKÉ TRHY 2018


26. – 29. dubna 2018

Vše podstatné (nejen) pro zahrádkáře, pěstitele a chalupáře

Pro návštěvníky Pro vystavovatele
výstava otevřena denně
9-18, NE 9-17

VÝSTAVIŠTĚ FLORA OLOMOUC, A. S., 
Smetanovy sady, pavilóny G, H, exteriéry

vstupné
120 Kč
koupit on-line


Při zakoupení online VSTUP 120 Kč

Při zakoupení na místě VSTUP 150 Kč

Děti 6 - 15 let  30 Kč

Rodinné vstupné 300 Kč/ online 250 Kč

Studenti,  důchodci 80 Kč

Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P VSTUP ZDARMA

Hromadné školní výpravy vč. ped. doprovodu 20 Kč / os.

Vstupenky je nutné předložit vytištěné, nebo dostatečně čitelné na chytrém telefonu (pouze u pokladny před pavilonem A). 

Sdílet na sociálních sítích

Jarní zahradnické trhy nabídnou opět široký sortiment cibulovin, rostlin i zahradnických pomůcek.

Na olomouckém výstavišti Flora čeká všechny návštěvníky od 26. do 29. dubna také bohatý program se spoustou lákadel, doplněný o jarní zahradnikcé trhy a veletrh zahradní mechanizace Hortifarm.

Jarní zahradnické trhy

Nabídnou široký sortiment cibulovin, květin, rostlin, semen, zahrádkářských pomůcek či hobby potřeb. Chybět nebudou ani atrakce pro děti.

Součástí nabídky bude i produkce francouzských pěstitelů růží Meilland, jejichž generální zastoupení pro český a slovenský trh obstarává právě společnost Výstaviště Flora Olomouc.

Flora Olomouc, jarní etapa

V hlavní expozici v největším pavilonu A se představí tuzemští zahradní architekti s novou expozicí. Chybět nebude ani expozice Českého zahrádkářského svazu.

Hortifarm

Veletrh zahradní mechanizace.

Speciální nabídka pro zájezdy - možnost objednání pouze do 31.3.2018

Společnost Výstaviště Flora Olomouc navíc nabízí možnost získání 20 % slevy ze vstupného při pořádání zájezdů; sleva platí v případě objednání nejméně 20 ks vstupenek. A organizované zájezdy členů Českého zahrádkářského svazu mají za stejných podmínek  slevu 30 %.

Tato nabídka platí pouze do 31.3.2018, poté budou mít všichni zájemci možnost koupit si vstupenku online nebo na pokladně v době konání výstavy. Kontaktní osoba: Alena Nádvorníková, nadvornikova.alena@flora-ol.cz, tel.: 585 726 232

Vlakem ČD na Floru

Na zahradnickou Floru se opět vyplatí cestovat vlakem Českých drah. Na výstavu se totiž lze svézt na zvýhodněnou jízdenku VLAK+ Flora. Sleva činí 50 % na zpáteční jízdné z kterékoliv místa v ČR. Aby byla jízdenka se slevou VLAK+ uznána i pro zpáteční cestu, je nutné si ji nechat označit razítkem ve stánku Českých drah, který bude umístěn ve foyer pavilonu A. Jízdenku se slevou VLAK+ lze přitom zakoupit do všech stanic začínajících jménem města Olomouc - tedy i na zastávky Smetanovy Sady nebo Nová Ulice, které leží na dohled od výstaviště.

 

Pořadatel výstavy

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
P. O. BOX 46, Wolkerova 17
771 11 Olomouc
 

Spolupořadatelé

Zelinářská unie Čech a Moravy, Ovocnářská unie ČR, Český zahrádkářský svaz