Ples mezi květy 2017

21. ledna 2017

Společenský ples VFO, TSMO a ZOO Olomouc

Ples mezi květy 2017
od
19:30
vstupné
350 Kč

Předprodej zahájen od 4. 1. v  Městském informačním centru, Horní náměstí, Olomouc.

více informací 

VÝSTAVIŠTĚ FLORA OLOMOUC, A. S.,
Smetanovy sady, pavilon A

sdílet s přáteli 

Pořadatel

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
Wolkerova 17
771 11 Olomouc

Kontakt

Informace pro návštěvníky pro vystavovatele 

Informace pro vystavovatele pro návštěvníky 

Čtvrtý ročník oblíbeného společenského Plesu mezi květy pořádaného Výstavištěm Flora Olomouc, Technickými službami města Olomouce a Zoologickou zahradou Olomouc.

Vloni léta šedesátá, letos „zlaté sedmdesátky“. Již počtvrté bude pavilon A Výstaviště Flora Olomouc na začátku roku hostit Ples mezi květy, který společně připravují domácí společnost spolu s Technickými službami města Olomouce a Zoologickou zahradou Olomouc. Tentokrát se s nimi v sobotu 21. ledna 2017 přesuneme do 70. let minulého století a na vlastní kůži zažijeme atmosféru legendárního Televarieté.
Pořadatelé akce mají i pro její další pokračování připravenu perfektní show, jež pobaví všechny návštěvníky bez ohledu na věk. Tedy i ty, kteří atmosféru sedmdesátých let znají už jen z vyprávění nebo právě z archivních televizních estrád. Mezi prvními v rámci plesového večera na Floře zazáří vystoupení tanečníků z olomouckých klubů Lola´s Dance a M-Plus, kteří všem zájemcům o inspiraci názorně předvedou, jak se má tancovat v „televarieté“. Obě tyto taneční školy patří mezi tuzemské multižánrové špičky, což budou mít během večera možnost předvést hned v několika vstupech.
„Další, kdo nás přesune v čase o nějakých čtyřicet let nazpět, je neskutečně věrný ABBA Revival z Olomouce, jenž svým vystoupením přinutí zavzpomínat nejen pamětníky těch dob. Hudební kulisu Plesu mezi květy, který má i letos kapacitu více než 700 osob, bude tvořit dynamický BOOMBAND Orchestr & Milan Drobný . Alternující hvězdou našeho televarieté pak bude jedna z neméně známých tváří televizí - to si však ponechme jako překvapení,“ říká za pořadatele Tomáš Šmíd z Výstaviště Flora Olomouc.
Nejen pro ty, kdo se chtějí vrátit do dětských let, bude připraveno vystoupení Matěje Kodeše, nejlepšího českého bublináře, jenž má na kontě mnoho rekordů zapsaných v tuzemsku, ale také v Guiness World Records. „Za všechny jmenujme nejdelší bublinový tunel měřící 24 metrů, největší věc uzavřenou v bublině, jíž byl kamion Renault Truck, nebo největší volně letící bublinu na světě o objemu 20,57 metru krychlového. Všechny by se do pavilonu A jistě nevešly, ale i jejich výběr, navíc dokreslený doprovodem podmanivé autorské hudby, zcela určitě zajistí, že se budete skvěle bavit,“ slibuje Šmíd.
Zážitek, jaký se v historii olomouckých plesů nemusí opakovat, nastane ve chvíli, kdy pódium obsadí jedna z nejznámějších hudebních skupin, která vyprodávala světové koncertní haly po mnoho let. „Její jméno je známé snad mezi všemi generacemi, ale my si je prozatím ponecháme také jako překvapení,“ usmívá se Tomáš Šmíd.
Celý ples bude stylově moderovat osvědčená dvojice z Moravského divadla Olomouc Roman Vencl s Vendulou Fialovou, kteří dokáží rozesmát publikum za každé situace, tak jako to v dobách legendárního Televarieté dovedli Josef Dvořák s Jiřinou Bohdalovou. Opět nesmí samozřejmě chybět ani barmanská show lahodící oku i chuťovým pohárkům a také pestrý a bohatý catering.

Připojte se k události na Facebooku a buďte v obraze.

 

 

Ke stažení

Vystoupení tanečních škol Lola´s Dance a M-Plus

ABBA Revival

BOOMBAND Orchestr & Milan Drobný

Barbora Polášková

Matěj Kodeš, nejlepší český bublinář (držitel několika rekorů v Guinessově knize)


Doprovodný program postupně doplňujeme. Změna programu vyhrazena.

Plakát Ples mezi květy 2017

Mohlo by vás také zajímat Více na www.flora-ol.cz