Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

OK Dance Open 2017


19. – 21. května 2017

mistrovství Evropy ve standardních tancích dospělých

Pro návštěvníky Pro vystavovatele
od
12 - 20 hodin

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
Smetanovy sady
pavilon A

vstupné
130 Kč


Sdílet na sociálních sítích

Čtvrtý ročník špičkové taneční soutěže, jejíž součástí je také evropský šampionát WDSF ve standardních tancích.

Výstaviště Flora Olomouc bude hostit jednu z nejvýznamnějších světových soutěží v oblasti tanečního sportu – mistrovství Evropy ve standardních tancích v kategorii dospělých. Prestižní taneční klání se uskuteční v pátek 19. května 2017 v hlavním pavilonu A. V následujících víkendových dnech 20. - 21. května pak na šampionát naváže již tradiční 4. ročník mezinárodní taneční soutěže 4th Bandi OK Dance Open.
Mistrovství Evropy bylo do Olomouce přiděleno Světovou taneční federací (World Dance Sport Federation) i díky tomu, že pro rok 2017 je hanácká metropole evropským městem sportu. V rámci šampionátu se představí přibližně šedesát nejlepších tanečních párů Evropy a první kola se budou konat v odpoledním čase od 15 hodin. Ve večerní části se představí finálové páry a předávání poháru novopečenému mistru Evropy osobně přislíbila ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová. Vyvrcholení akce bude vysílat Česká televize v přímém přenosu od 21 hodin na programu ČT4 Sport.
Následující den na mistrovství navazují víkendové taneční soutěže a to jak mezinárodního charakteru, tak také národního v podobě taneční ligy. Taneční soutěže budou během celého víkendu probíhat v různých věkových a výkonnostních kategoriích od juniorů, přes mládež a dospělé až po seniorské taneční páry.
Záštitu nad oběma akcemi převzali hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk a primátor Statutárního města Olomouc Antonín Staněk. Více informací naleznete na webových stránkách akce.

Pořadatel

T.T.TRADE-Vítkovice a.s.
Taneční studio Vítkovice
Český svaz tanečního sportu