OK Dance Open 2017

19. – 21. května 2017

mistrovství Evropy ve standardních tancích dospělých

OK Dance Open 2017
od
12 - 20 hodin

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
Smetanovy sady
pavilon A

sdílet s přáteli 

Pořadatel

T.T.TRADE-Vítkovice a.s.
Taneční studio Vítkovice
Český svaz tanečního sportu

Kontakt

Informace pro návštěvníky pro vystavovatele 

Informace pro vystavovatele pro návštěvníky 

Čtvrtý ročník špičkové taneční soutěže, jejíž součástí je také evropský šampionát WDSF ve standardních tancích.

Výstaviště Flora Olomouc bude hostit jednu z nejvýznamnějších světových soutěží v oblasti tanečního sportu – mistrovství Evropy ve standardních tancích v kategorii dospělých. Prestižní taneční klání se uskuteční v pátek 19. května 2017 v hlavním pavilonu A. V následujících víkendových dnech 20. - 21. května pak na šampionát naváže již tradiční 4. ročník mezinárodní taneční soutěže 4th Bandi OK Dance Open.
Mistrovství Evropy bylo do Olomouce přiděleno Světovou taneční federací (World Dance Sport Federation) i díky tomu, že pro rok 2017 je hanácká metropole evropským městem sportu. V rámci šampionátu se představí přibližně šedesát nejlepších tanečních párů Evropy a první kola se budou konat v odpoledním čase od 15 hodin. Ve večerní části se představí finálové páry a předávání poháru novopečenému mistru Evropy osobně přislíbila ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová. Vyvrcholení akce bude vysílat Česká televize v přímém přenosu od 21 hodin na programu ČT4 Sport.
Následující den na mistrovství navazují víkendové taneční soutěže a to jak mezinárodního charakteru, tak také národního v podobě taneční ligy. Taneční soutěže budou během celého víkendu probíhat v různých věkových a výkonnostních kategoriích od juniorů, přes mládež a dospělé až po seniorské taneční páry.
Záštitu nad oběma akcemi převzali hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk a primátor Statutárního města Olomouc Antonín Staněk. Více informací naleznete na webových stránkách akce.

Ke stažení

Bez doprovodného programu.

Zatím žádné fotky.

Mohlo by vás také zajímat Více na www.flora-ol.cz