od
19:00
vstupné
490 Kč

Vstupenky jsou vyprodány. Děkujeme za pochopení.

více informací 

Pořadatel

Magistrát města Olomouce

Spolupořadatelé

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.

Kontakt

Informace pro návštěvníky pro vystavovatele 

Informace pro vystavovatele pro návštěvníky 

Ewa Farna s kapelou, Václav Noid Bárta a Moondance orchestra – orchestr Martina Kumžáka

Stalo se již tradicí, že o zahájení olomoucké plesové sezony se stará Městský bál. Ani letos tomu nebude jinak. Jeho již osmnáctý ročník se ponese v duchu pohádkových melodií a můžete se na něj těšit již 14. ledna 2017 v pavilonu A Výstaviště Flora Olomouc.
Podtitul večera zní „Z pohádky do pohádky“ a věřte, že díky speciálně připravenému programu i doplňkovým akcím v průběhu večera se do pohádky jistě přenesete. O to nejdůležitější – hudbu k tanci – se postará excelentní Moondance Orchestra Martina Kumžáka, v jehož podání zazní ty nejznámější pohádkové melodie. A nejen ty.
„Musím říct, že se na letošní Městský bál opět moc těším. Po loňských filmových melodiích tentokrát navážeme pohádkovou tematikou. A pohádky nejen k období adventu, ale i k začátku nového roku neodmyslitelně patří. Není moc věcí, o kterých bychom mohli říct, že je mají rádi skutečně všichni. Ale u pohádek se určitě mýlit nebudeme,“ říká s úsměvem primátor města Olomouce Antonín Staněk a dodává: „Věřím, že se nám ve spolupráci s Výstavištěm Flora a Rádiem Haná podařilo vytvořit atraktivní program a že si během večera každý najde pro sebe to pravé. Snad budou ohlasy na letošní ročník plesu minimálně stejně tak pozitivní, jako ty v loňském roce.“
Pavilon A v sobotu 14. ledna otevře své brány návštěvníkům již v 18:00 hodin, samotný program pak odstartuje v 19:00.

Ke stažení

V pohádkovém duchu jako celý ples se ponesou i taneční vystoupení Klubu sportovního tance Quick Olomouc, jehož tanečníky budete moci obdivovat nejen při oblíbeném předtančení, ale jejich kroky poté můžete následovat i v jejich taneční akademii. Během večera se totiž můžete zúčastnit výuky několika společenských tanců.
A protože tanec má mnoho podob, své umění na Městském bále předvedou i pole dance tanečnice z olomouckého studia Tancelář. Při pohledu na jejich akrobatické vystoupení zjistíte, že nic není nemožné, gravitace neexistuje a zázraky se nedějí jen v pohádkách.
Mnozí návštěvníci Městského bálu se jistě nebudou moci dočkat vystoupení dvou hlavních hudebních hostů večera. Nebude jimi nikdo jiný než Ewa Farna s kapelou a Václav Noid Bárta. „Každý rok na Městském bále vystupují známí hudebníci zvučných jmen a já jsem rád, že se i letos podařilo zajistit takto populární umělce. Věřím, že koncerty Ewy Farne i Václava Noida Bárty si všichni náležitě užijí,“ těší se na vystoupení primátor Antonín Staněk.
Upomínku na pohádkový večer si můžete odnést ve formě fotografie pořízené ve speciálním, letos možná lehce nebezpečném, fotokoutku. Ten bude totiž tentokrát zařízený ve stylu „Adéla ještě nevečeřela“. Celým večerem také budou provázet pohádkové audiovizuání show.
Samozřejmou a pokaždé velmi očekávanou součástí Městských bálů se stala také bohatá tombola plná hodnotných cen. Těšit se ale můžete i na chutné občerstvení.

Mohlo by vás také zajímat Více na www.flora-ol.cz