Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

HELENA VONDRÁČKOVÁ


18. listopadu 2017

Narozeninový koncert české hudební ikony

Pro návštěvníky Pro vystavovatele
od
19:00

Pavilon A

vstupné
790 Kč


Vstupenky v ceně 790 Kč, 990 Kč, 1190 Kč na ticketpro.cz

Sdílet na sociálních sítích

Ikona českého hudebního nebe Helena Vondráčková v Olomouci

Zazpívejte si s Helenou Vondráčkovou na jednom jevišti v Olomouci 18.11. 2017

Helena Vondráčková poprvé v kariéře nabídla fanouškům možnost, aby si s ní zazpívali na jednom jevišti.  Stane se tak na jejím koncertě v Olomouci, který proběhne 18. listopadu na Výstavišti Flora.

Zpěvačka Helena Vondráčková se poprvé v kariéře rozhodla, že dá možnost svým fanoušků, aby si s ní zazpívali na jednom jevišti.

„Celé roky mi píše mnoho mých příznivců, že by si se mnou rádi zazpívali. A tak jsem se rozhodla, že jim tu možnost dám. Musejí ale umět alespoň trochu zpívat,“ prozradila s úsměvem zpěvačka. „Fanoušci, kteří mají zájem stát se mnou na jednom jevišti, mohou při vstupu na olomoucký koncert oslovit u vchodu můj tým. Ten si napíše jejich jména a písně z mého repertoáru, které si se mnou chtějí zazpívat. Já si pak některé z nich vyberu a na jeviště je během druhé části koncertu pozvu,“ upřesnila Helena Vondráčková. Management zpěvačky si zájemce o zpěv s popovou legendou už při vstupu na koncert vyzkouší, zda jim opravdu zpěv alespoň trochu jde.

Pokud se formát osvědčí, bude ho Helena Vondráčková zkoušet i na dalších svých koncertech. Zpěvačka, která letos oslavila životní jubileum, na podzim kromě Olomouce vystoupí 21. října na už teď vyprodaném koncertu v Bratislavě.  Narozeninový rok pak zakončí 20. ledna 2018 megakoncertem v pražské O2 areně, kde s Helenou Vondráčkovou vystoupí řada hostů.

Foto archiv Heleny Vondráčkové

 

Pořadatel

MM agentura

Spolupořadatelé

Výstaviště Flora Olomouc