HELENA VONDRÁČKOVÁ

18. listopadu 2017

Narozeninový koncert české hudební ikony

HELENA VONDRÁČKOVÁ
od
19:00
vstupné
790 Kč

Vstupenky v ceně 790 Kč, 990 Kč, 1190 Kč na ticketpro.cz

více informací  Vstupenky

Pořadatel

MM agentura

Spolupořadatelé

Výstaviště Flora Olomouc

Kontakt

Informace pro návštěvníky pro vystavovatele 

Informace pro vystavovatele pro návštěvníky 

Ikona českého hudebního nebe Helena Vondráčková v Olomouci

Zazpívejte si s Helenou Vondráčkovou na jednom jevišti v Olomouci 18.11. 2017

Helena Vondráčková poprvé v kariéře nabídla fanouškům možnost, aby si s ní zazpívali na jednom jevišti.  Stane se tak na jejím koncertě v Olomouci, který proběhne 18. listopadu na Výstavišti Flora.

Zpěvačka Helena Vondráčková se poprvé v kariéře rozhodla, že dá možnost svým fanoušků, aby si s ní zazpívali na jednom jevišti.

„Celé roky mi píše mnoho mých příznivců, že by si se mnou rádi zazpívali. A tak jsem se rozhodla, že jim tu možnost dám. Musejí ale umět alespoň trochu zpívat,“ prozradila s úsměvem zpěvačka. „Fanoušci, kteří mají zájem stát se mnou na jednom jevišti, mohou při vstupu na olomoucký koncert oslovit u vchodu můj tým. Ten si napíše jejich jména a písně z mého repertoáru, které si se mnou chtějí zazpívat. Já si pak některé z nich vyberu a na jeviště je během druhé části koncertu pozvu,“ upřesnila Helena Vondráčková. Management zpěvačky si zájemce o zpěv s popovou legendou už při vstupu na koncert vyzkouší, zda jim opravdu zpěv alespoň trochu jde.

Pokud se formát osvědčí, bude ho Helena Vondráčková zkoušet i na dalších svých koncertech. Zpěvačka, která letos oslavila životní jubileum, na podzim kromě Olomouce vystoupí 21. října na už teď vyprodaném koncertu v Bratislavě.  Narozeninový rok pak zakončí 20. ledna 2018 megakoncertem v pražské O2 areně, kde s Helenou Vondráčkovou vystoupí řada hostů.

Foto archiv Heleny Vondráčkové

 

Ke stažení

Bez doprovodného programu.

Mohlo by vás také zajímat Více na www.flora-ol.cz