Galavečer Flamenca

30. července – 03. srpna 2016

mezinárodní festival flamenca a španělské kultury

Galavečer
Flamenca
od
20:30
vstupné
250 Kč

Vstupné: 600, 450, 250 Kč

Prodej vstupenek (květen 2016): 
- v síti společnosti Ticketportal

více informací  Vstupenky

Výstaviště Flora Olomouc, Pavilon A
Wolkerova 37/17, Olomouc 

sdílet s přáteli 

Pořadatel

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
P. O. BOX 46, Wolkerova 17
771 11 Olomouc

www.flora-ol.cz

Spolupořadatelé

Friendly & Loyal

Garant akce

Informace pro návštěvníky pro vystavovatele 

Informace pro vystavovatele pro návštěvníky 

Pro letošní ročník, jsme pro všechny milovníky flamenca opět připravili nezapomenutelný zážitek v podobě představení Paso a Dos.

V tanečním projektu, jehož název je španělskou obdobou baletního pas de deux (tanec ve dvojici), si pomyslně podávají ruce dvě největší osobnosti současné flamenkové scény Olga Pericet a Marco Flores. Jak sami protagonisté poznamenávají: “Díky tanci se snažíme jeden druhého poznat, tanec je náš komunikativní jazyk. Spojuje nás dlouholetá spolupráce ale stále se znovu navzájem objevujeme”.

Obě hvězdy letošního festivalu Colores Flamencos za sebou mají úspěšnou kariéru sólových tanečníku, avšak právě díky mnoha společným projektům dokázali vytvořit svůj vlastní a nezaměnitelný taneční jazyk. Jejich představení se setkala s obrovským úspěchem v Evropě, Americe, Asii i Austrálii a letos budeme mít jedinečnou možnost obdivovat jejich fascinující taneční souhru na gala představení festivalu Colores flamencos.

Ke stažení

Na pódiu je doprovodí kytaristé Antonia Jiménez a Víctor El Tomate, zpěváci Mercedes Cortés, Inma Rivero, Ismael El Bola a Miguel Lavi. 

Mohlo by vás také zajímat Více na www.flora-ol.cz