FLORA OLOMOUC 2016, jarní etapa

20. – 23. dubna 2016

mezinárodní květinová a zahradnická výstava

FLORA
OLOMOUC
2016, jarní etapa
výstava otevřena denně
9:00 – 18:00
vstupné
100 Kč

Při zakoupení na místě VSTUP 120 KČ

Děti, studenti, rodiny a důchodci ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ

Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P VSTUP ZDARMA

více informací  Vstupenky

Výstaviště Flora Olomouc, a. s.,
Smetanovy sady, pavilóny A, E, G, H, exteriéry

sdílet s přáteli 

Pořadatel výstavy

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
P. O. BOX 46, Wolkerova 17
771 11 Olomouc

www.flora-ol.cz

Spolupořadatelé

Svaz květinářů a floristů ČR
Český zahrádkářský svaz
Svaz školkařů České republiky

Garant akce

Informace pro návštěvníky pro vystavovatele 

Informace pro vystavovatele pro návštěvníky 

Jarní Flora promění olomoucké výstaviště ve Smyslů plnou zahradu. Ponořte se do ní.

Smetanovy sady a především pak jejich výstavní pavilony ve druhé půli dubna po končící zimě opět doslova rozkvetou. Od 23. do 26. dubna se zde totiž uskuteční jarní etapa mezinárodní květinové a zahradnické výstavy Flora Olomouc 2016. Její hlavní expozice tentokrát ponese lákavý podtitul Smyslů plná zahrada.

„Pojďte s námi ochutnat jarní zahradu všemi smysly, pestrobarevný prostor plný vůně, zvuků a pozitivní energie,“ zve ředitel Výstaviště Flora Olomouc Jiří Uhlíř na blížící se akci. Právě tak lze totiž podle něj ve stručnosti popsat květinovou expozici v hlavním pavilonu A, která bude od 23. dubna po čtyři dny lákat návštěvníky největší a nejstarší květinové výstavy u nás – jarní Flory Olomouc. Už po šestatřicáté v historii olomouckého veletržního areálu se „áčko“ i další pavilony a venkovní plochy zaplní nepřeberným množstvím barevných a voňavých exponátů.

Ke stažení

Stejně jako v předchozích letech nabízí i 37. jarní Flora Olomouc bohatý doprovodný program, jehož stěžejní část se koná na letní scéně u jezírka nedaleko vstupu do parku při obchodním centru Šantovka. Ve čtvrtek a pátek patří pódium na této scéně pásmu časopisu Receptář s lidovkami a country písničkami v podání populární skupiny Vinš Duo, recitálem známého hudebníka a zpěváka Petra Rezka, besedami, soutěžemi, poradnou Vlastimila Šindeláře i kuchařskými recepty. V sobotu pak návštěvníky zabaví Český rozhlas Olomouc se svými hosty a v neděli Radio Haná s módními přehlídkami, soutěžemi, besedami, tanečními vystoupeními či dětskou diskotékou.

Zatím žádné fotky.

Mohlo by vás také zajímat Více na www.flora-ol.cz