Chovatelská výstava mladých králíků, holubů a drůbeže

07. – 08. září 2018

Zvířátka, kam se podíváš.

Chovatelská výstava mladých králíků, holubů a drůbeže
výstava otevřena denně
pá 9 –18, so 8 –17
vstupné
80 Kč

Jednodenní vstupné činí 80 Kč,  děti do 15 let mají vstup zdarma.

více informací  Vstupenky

VÝSTAVIŠTĚ FLORA OLOMOUC, A. S.,
Smetanovy sady, pavilóny A, E

akce na sociálních sítích
 Facebook
sdílet s přáteli 

Pořadatel výstavy

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
 

Spolupořadatelé

Český svaz chovatelů

Kontakt

Informace pro návštěvníky pro vystavovatele 

Informace pro vystavovatele pro návštěvníky 

Premiéra chovatelské výstavy zaplní výstaviště Flora tisíci mláďat

Zvířecí mláďata se již podruhé představí na Celostátní chovatelské výstavě na Floře v Olomouci

Druhý ročník Celostátní prodejní výstavy mladého zvířectva představí ve dnech 7. – 8. září 2018 na tisíce zvířecích benjamínků a dalších hospodářských zvířat více či méně známých plemen a barevných rázů. Své zázemí naleznou v pavilonech A a E olomouckého výstaviště Flora.

48. Celostátní výstava mladých králíků, 10. Celostátní výstava mladé drůbeže a 3. Celostátní výstava výletků holubů se představí návštěvníkům v prostorách Výstaviště Flora Olomouc. „Prodejní výstava zvířecích mláďat se v areálu našeho výstaviště koná sice teprve podruhé, historie podobných veletrhů pořádaných u nás je však již sto let stará. Velké národohospodářské a zemědělské výstavy se totiž v Olomouci s úspěchem konaly už ve 30. a 40. letech minulého století. Naší společnou snahou je nyní na tuto tradici navázat,“ vysvětlil místo konání ředitel výstaviště Jiří Uhlíř.

Výstaviště Flora Olomouc svou kapacitou poskytuje Celostátní chovatelské výstavě jedinečné a nepostradatelné prostory a zázemí, které již při prvním ročníku vyvolaly velkou spokojenost jak ze strany vystavovatelů, tak i pořadatelů. Po úspěšné premiéře se tak vystavovatelé mohou opět těšit na velkou přízeň návštěvníků. „Po dvou letech opět zveme návštěvníky, i ty nejmenší, na výstavu mláďat chovných zvířat, která se vždy po roce střídá s Moravskou chovatelskou výstavou. Můžete se těšit nejen na malé králíčky, holoubata, ptačí mláďata různých plemen drůbeže, ale celkově na pestrou expozici zajímavých mladých přírůstků,“ zve garant výstavy Lukáš Juřica.

Celostátní výstava mladého zvířectva je přehlídkou dlouhodobé a náročné šlechtitelské práce chovatelů, proto nejlépe oceněným zvířecím mláďatům budou odbornou porotou uděleny čestné ceny, poháry a tituly Mistr ČR a Šampion ČR. Expozice bude již tradičně doplněna tematickým programem s ukázkami hospodářských zvířat, která neodmyslitelně patří k našemu venkovu.

Již tradičně se celostátní výstava koná ve spolupráci s Českým svazem chovatelů Krajským sdružením olomouckého kraje.

Akce není součástí Dožínek Olomouckého kraje.

Ke stažení

Bez doprovodného programu.

Mohlo by vás také zajímat Více na www.flora-ol.cz