Chovatelská výstava, mláďata

02. – 04. září 2016

Zvířátka, kam se podíváš.

Chovatelská
výstava,
mláďata
výstava otevřena denně
Pá 12-18, So 8-18, Ne 8-12
vstupné
70 Kč

Jednodenní vstupné činí 70 a vícedenní 150 korun, děti do 15 let mají vstup zdarma.

více informací 

VÝSTAVIŠTĚ FLORA OLOMOUC, A. S.,
Smetanovy sady, pavilóny A, E

sdílet s přáteli 

Pořadatel výstavy

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
P. O. BOX 46, Wolkerova 17
771 11 Olomouc

www.flora-ol.cz

Garant akce

Informace pro návštěvníky pro vystavovatele 

Informace pro vystavovatele pro návštěvníky 

Premiéra chovatelské výstavy zaplní výstaviště Flora tisíci mláďat

Úplnou novinku si pro své návštěvníky a milovníky přírody připravili na přelom letošního léta a podzimu pracovníci Výstaviště Flora Olomouc. Od 2. do 4. září se v pavilonech A a E olomouckého výstaviště uskuteční premiérový ročník Chovatelské výstavy, zaměřené tentokrát na mláďata hospodářských zvířat. Po tři dny se zde zájemcům představí na 2500 malých králíků, 200 holoubat a 1000 mláďat různých plemen drůbeže.

První ročník Chovatelské výstavy na Floře pořádaný ve spolupráci s Českým svazem chovatelů a zaštítěný ministrem zemědělství Marianem Jurečkou bude mít tři části: na olomoucké výstaviště se v jeho rámci představí již 46. pokračování Celostátní výstavy mladých králíků a 8. Celostátní výstava mladé drůbeže. Premiéru tak stejně jako celá Chovatelská výstava pořádaná na tomto místě zažije jen její třetí část - 1. Celostátní výstava výletků holubů. „Vystavena budou mláďata narozená v letošním roce s tím, že zájemci si je mohou přímo na místě i koupit. Navíc celou akci zpestří rovněž doprovodný program s ukázkami hospodářských zvířat nebo neobvyklým sportovním kláním Králičí hop,“ uvedla garantka výstavy Hana Zacpálková.

Chovatelská výstava - mláďata se v pavilonech A a E Výstaviště Flora Olomouc uskuteční od 2. do 4. září 2016. V pátek bude otevřeno od 12 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 18 a v neděli od 8 do 12 hodin. Jednodenní vstupné činí 70 a vícedenní 150 korun, děti do 15 let mají vstup zdarma.

Ke stažení

Netradiční parkur "Králičí hop".
Cimbálová muzika Rozmarýn.

Zatím žádné fotky.

Partneři výstavy

Se záštitou


Mediální partneři


Partneři

Mohlo by vás také zajímat Více na www.flora-ol.cz