Burza práce a vzdělání 2019

22. října 2019

Burza práce a vzdělání v Olomouci

Burza práce a vzdělání 2019
výstava otevřena denně
9 - 17 hodin
vstupné
zdarma

Vstup zdarma.

více informací 

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
Smetanovy sady
pavilon A

akce na sociálních sítích
 Facebook
sdílet s přáteli 

Pořadatel výstavy

Úřad práce ČR, Krajská hospodářská komora Olomouckého kraje, Svaz průmyslu a dopravy ČR.

Kontaktní osoba:

PhDr. Dagmar Nečasová, T: + 420 950 141 491, E: dagmar.necasova@uradprace.cz

Úřad práce ČR – Krajská pobočka v Olomouci, Kontaktní pracoviště Olomouc, Vejdovského 988/4, 779 00 Olomouc

Web: www.burzapav.cz

Facebook: Facebook.com/burzapav

Kontakt

Informace pro návštěvníky pro vystavovatele 

Informace pro vystavovatele pro návštěvníky 

Na Burze práce a vzdělání nabídnou zaměstnání nejvýznamnější zaměstnavatelé Olomouckého kraje; střední a vysoké školy zase představí svou vzdělávací nabídku.

Na této interaktivní prezentační přehlídce se představí více než 50 nejvýznamnějších zaměstnavatelů Olomouckého kraje z nejrůznější oborů činnosti,  téměř tři desítky středních a vysokých škol zase představí svou vzdělávací nabídku. Akce je určena nejen zájemcům o práci (vezměte si s sebou životopis), ale i žákům posledních ročníků ZŠ a jejich rodičům, studentům SŠ a VŠ i široké veřejnosti.

Součástí akce poradenství k hledání zaměstnání, k výběru studijních oborů, k rekvalifikacím a práci v zemích EU a dále poradenství oblastního inspektorátu práce a okresní správy sociálního zabezpečení.

Bohatý doprovodný a zábavný program - pro děti a mládež je připravena soutěž o atraktivní ceny na stáncích vystavovatelů a k vidění bude i tzv. Živá knihovna povolání (jedná se o praktické ukázky různých druhů povolání). Dále si zájemci mohou nechat zdarma odborně proměřit kvalitu svého zraku, vyzkoušet si sílu svého dechu, shlédnout 3D tiskárny a roboty v akci, vyzkoušet svůj postřeh a dovednosti na laserové střelnici nebo na trenažerech vojenského či závodního vozidla. Před pavilonem A bude vytvořena „Zóna bezpečí“, kde si milovníci adrenalinu mohou bezpečně vyzkoušet na simulátorech nárazu a převrácení vozidla zážitek z autonehody na vlastní kůži. Dále studenti vystavujících středních škol nabídnou zdarma další služby – stříhání vlasů a líčení, ochutnávku vlastních výrobků, ukázky míchaní nápojů a řadu dalších překvapení. Návštěvníky také určitě zaujmou zajímavé exponáty některých vystavovatelů (vč. venkovní přehlídky vojenské a policejní techniky).

Součástí akce bude i krajské kolo odborné soutěže T – Profi (Talenty pro firmy).

Vstup a veškeré poradenství ZDARMA.

 

Srdečně zvou organizátoři.

Bohatý doprovodný program - soutěže o ceny. 

Mohlo by vás také zajímat Více na www.flora-ol.cz