Burza práce a vzdělání 2018

23. října 2018

Burza práce a vzdělání v Olomouci

Burza práce a vzdělání 2018
výstava otevřena denně
9 - 17 hodin
vstupné
zdarma

Vstup zdarma.

více informací 

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
Smetanovy sady
pavilon A

akce na sociálních sítích
 Facebook
sdílet s přáteli 

Pořadatel výstavy

Úřad práce ČR, krajská pobočka v Olomouci
Svaz průmyslu a dopravy ČR
 

Kontakt

Mgr. Jana Čuhlová / vedoucí oddělení
 +420 724 541 188
 jana.cuhlova@uradprace.cz

Informace pro návštěvníky pro vystavovatele 

Informace pro vystavovatele pro návštěvníky 

Na Burze práce a vzdělání nabídnou zaměstnání nejvýznamnější zaměstnavatelé Olomouckého kraje; střední a vysoké školy zase představí svou vzdělávací nabídku.

Hledáte práci nebo přemýšlíte o tom, jaký obor mají studovat vaše děti?

Přijďte v úterý 23. října od 9 do 17 hodin na Výstaviště Flora v Olomouci na Burzu práce a vzdělání, přehlídku zaměstnavatelů a perspektivních škol. Vstup a veškeré poradenství zdarma!

Na Burze práce a vzdělání nabídne zaměstnání 60 nejvýznamnějších zaměstnavatelů Olomouckého kraje; 25 středních a vysokých škol zase představí svou vzdělávací nabídku. Akce je určena zejména zájemcům o práci (vezměte si s sebou životopis), žákům posledních ročníků ZŠ a jejich rodičům, studentům SŠ a VŠ. Součástí akce poradenství Úřadu práce ČR k hledání zaměstnání, výběru studijních oborů, k rekvalifikacím a práci v zemích EU. Dále poradenství Státního úřadu inspekce práce zejména k pracovně právním vztahům a Okresní správy sociálního zabezpečení v Olomouci k důchodové problematice.
Bohatý doprovodný program – soutěž pro žáky a studenty o atraktivní ceny, laserová střelnice, trenažer bojového vozidla, ukázka Assessment centra, možnost vyzkoušení práce v hudebním studiu, krajské kolo odborné soutěže T- Profi apod. K vidění budou i zajímavé exponáty některých vystavovatelů (vč. vojenské techniky a kamionu) a praktické ukázky povolání a řemesel. Více na www.burzapav.cz.

Ke stažení

Bohatý doprovodný program - soutěže o ceny. 

Mohlo by vás také zajímat Více na www.flora-ol.cz