Bezpečná cesta do školy

13. září 2020

V neděli 13. září 2020 ožije park na Floře tradiční rodinnou akcí Bezpečná cesta do školy.

Bezpečná cesta do školy
od
13:00 - 17:00
vstupné
zdarma
více informací 

Smetanovy sady okolo pavilonu H 

akce na sociálních sítích
 Facebook
sdílet s přáteli 

Pořadatel

Nadace Bezpečná Olomouc

Michalská 8, Olomouc, 772 00

e-mail: nbo@nbo.cz

www.nbo.cz

Kontakt

Informace pro návštěvníky pro vystavovatele 

Informace pro vystavovatele pro návštěvníky 

V neděli 13. září 2020 ožije park na Floře tradiční rodinnou akcí Bezpečná cesta do školy.

V neděli 13. září 2020 ožije park na Floře tradiční rodinnou akcí Bezpečná cesta do školy. Nabitý program i oblíbený veletrh volnočasových aktivit začne ve 13 hodin v parku u pavilonu H.

Těšte se na hry, soutěže o hodnotné ceny, tradiční i méně tradiční vystoupení v podání olomouckých zájmových kroužků, ale i celou řadu poučných zážitků. Ty jsou zaměřené především na bezpečnost dětí v silničním provozu. Svou často až napínavou a nebezpečnou práci přiblíží zástupci složek záchranného integrovaného systému, jako jsou policisté, hasiči a záchranáři. Chybět nebude prohlídka hasičské cisterny, sanitky, policejních vozů nebo laserové střelnice.

Ale to zdaleka není všechno. Zástupci Městské policie Olomouc s sebou vezmou tzv. opilecké brýle, s kterými si zájemci projdou připravenou dráhu, a odstrašující bude i simulace požití drog. Na Floru přijede také Český kynologický svaz se svými čtyřnohými pomocníky, kteří všem přítomným ukážou dokonalou poslušnost. Paragáni z Hanáckého paraklubu zase předvedou seskok padákem a zástupci zdravotnické školy vysvětlí základy první pomoci. Součástí Bezpečné cesty do školy je také veletrh volnočasových aktivit, který dětem i rodičům představí zájmové kroužky v Olomouci. Vstup na akci je volný a v případě nepříznivého počasí se program přesouvá do pavilonu výstaviště.

Kompletní informace na Facebooku Bezpečná cesta do školy 2020 nebo na webu

Ke stažení

Bez doprovodného programu.

Zatím žádné fotky.

Mohlo by vás také zajímat Více na www.flora-ol.cz