Česky  English
24. - 27. 4. 2014 sobota 3. 5. 2014 12. - 14. 6. 2014 20. - 21. 6. 2014
Aktuální veletrhy a výstavy
Vyhledávání

Partneři

Současnost

Výstaviště Flora, a.s. | 11. 01. 2013

VÝSTAVIŠTĚ FLORA OLOMOUC provozuje výstavnickou činnost,  v současné době pořádá celoročně šestnáct různorodých výstav a veletrhů ve výstavním areálu ve Smetanových sadech (viz mapka) . Současně pečuje o 47 ha olomouckých parků –  Smetanovy, Čechovy a Bezručovy sady, včetně sbírkových skleníků, rozária a botanické zahrady.Největšímu zájmu návštěvnické veřejnosti se výstaviště i parky těší zejména v době konání mezinárodních zahradnických výstav FLORA OLOMOUC. V době jarní Flory ožije výstavnický areál ve Smetanových sadech záhony rozkvetlých tulipánů - kvalitních nových odrůd a hybridů, během letní etapy zase tradičními letničkami.

V péči výstaviště jsou sbírkové skleníky a botanická zahrada. Čtyři sbírkové skleníky (palmový, kaktusový, tropický a subtropický, či citrusový) najdou návštěvníci výstaviště přímo v jeho areálu ve Smetanových sadech. Nejzajímavějším a nejstarším z nich je palmový skleník, který je spolu se Smetanovými a Bezručovými sady kulturní památkou ČR.  Areál botanické zahrady s alpinem, rozáriem, expozicí aromatických a léčivých rostlin, trvalek a jarních hájových rostlin je situován na Korunní pevnůstce v Bezručových sadech.

Výstaviště Flora Olomouc připravuje a organizačně zabezpečuje průběh nejen vlastních výstav, veletrhů a trhů včetně doprovodných programů, ale umožňuje i pronájem výstavních prostor jiným výstavnickým společnostem a dalším zájemcům k pořádání jejich akcí. Vystavovatelům je k zajištění jejich účasti na pořádaných akcích nabízen pronájem prodejních a výstavních ploch v pavilonech i na venkovních plochách výstaviště včetně návrhu a realizace expozic a kompletních obchodních a výstavních služeb.

Základní data:
Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
Wolkerova 17, 771 11 Olomouc
Zastoupené:  Ing. Jiřím Uhlířem, ředitelem společnosti
Číslo účtu:  534-811/0100
Bankovní spojení: Komerční banka, a.s., Olomouc
IČO:   25848526
Zapsané v Obchodním rejstříku, vedeného u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 2255

Poslat emailem :: Tisk článku
Související články:
O společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a. s. (21.02.2013)
Historie (11.06.2006)
Úvodní stránka | začátek stránky | zpět | obnovit | vpřed | přidat k oblíbeným | nastavit jako výchozí stránku
Články lze kopírovat jen se svolením autora | vytvořeno pomocí phpRS| Správa stránek
RSS zprávy | © 2006 Výstaviště Flora Olomouc