Registrace VIP karet

Z technických důvodů (úpravy na serveru) je registrace VIP karet dočasně nefunkční. Zprovozněna bude do konce ledna 2017, tedy ještě s předstihem před letošní první výstavnickou akcí - veletrhem služeb cestovního ruchu Tourism Expo (10. - 11. 2.). Děkujeme za pochopení.

 

Vážená paní, vážený pane,
je mi velkou ctí, že Vás mohu touto cestou coby významného partnera společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. pozvat v roce 2016 do areálu našeho výstaviště a také na akce námi zde pořádané.
VIP karta, která je přiložena k tomuto dopisu, Vás po celý rok 2016 opravňuje k bezplatnému vstupu do placených zón areálu Výstaviště Flora Olomouc (sbírkové skleníky, botanická zahrada) a rovněž jednorázově na všechny výstavy a veletrhy pořádané společností Výstaviště Flora Olomouc, a.s. v roce 2016. Upozornění: VIP kartu nelze použít na akcích, které v areálu Výstaviště Flora Olomouc pořádají jiné subjekty (například formou pronájmu pavilonů a ploch), a také na jednorázové akce se samostatným vstupným (např. večerní prohlídky při květinových výstavách, koncerty apod.). VIP karta platí pro dvě osoby a je nepřenosná!
Pro aktivaci Vaší VIP karty, prosím, vyplňte ve formuláři na této stránce několik kontaktních údajů sloužících jako zpětná vazba pro naši společnost a potvrďte je tlačítkem „Registrovat“. Poté Vám dojde na email potvrzovací kód, který je nutné vepsat do následně zobrazeného pole. Připravte si tedy, prosím, emailovou adresu, z níž budete schopni ihned reagovat. Pak se již VIP karta stává aktivní. Do kolonky „Číslo vstupenky“ ve formuláři, prosím, uveďte poslední čtyřčíslí uvedené na Vaší VIP kartě. U pokladny při vstupu na jednotlivé placené akce Vám pak pracovník výstaviště už jen zkontroluje platnost karty čtečkou čárových kódů vytištěných na její zadní straně.
Věřím, že Vám vlastnictví naší VIP karty přinese během roku 2016 řadu příjemných a nezapomenutelných zážitků a že budeme mít i díky ní příležitost se v našich krásných parcích potkávat co nejčastěji. 

S přátelským pozdravem Váš 

                                                                                                                                      Ing. Jiří Uhlíř
                                                                                                                                       ředitel Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
 

Aktivací VIP karty poskytuje její držitel společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu § 5 odst. 2 zákona 101/2000 Sb.

 

Naše parky, skleníky a zahrady

Prohlédněte si krásu lokalit Flory a přečtěte si o nich zajímavá fakta.

Olomoucké městské parky

Olomoucké
městské
parky

Sbírkové skleníky

Sbírkové
skleníky
 

Botanická zahrada a zahrada smyslů

Botanická
zahrada
a zahrada smyslů

Rozárium

Rozárium

 

Zůstaňte v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem

Doporučte nás