Vojtěch Dyk a B-SIDE BAND Tour 2017


04. května 2017

Koncert Vojtěcha Dyka a B-SIDE BANDu

Pro návštěvníky Pro vystavovatele
od
19.30

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
Smetanovy sady
pavilon A

vstupné
690 Kč
koupit on-line


Vstupenky v ceně 690, 790 a 890 Kč v prodeji v síti Ticketstream včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour a www.ticketstream.cz.

 

Sdílet na sociálních sítích

Populární zpěvák a hudebník Vojtěch Dyk se potřetí s kapelou B-SIDE BAND vrací do pavilonu A olomouckého výstaviště.

Zpěvák Vojtěch Dyk a kapela B-SIDE BAND s bandleaderem Josefem Buchtou vystoupí 4. května v Olomouci a představí se s novým repertoárem a v novém stage designu.

Nový stage design, který by měl pro diváky koncertu evokovat návštěvu oblíbeného baru. Za barem přímo na pódiu bude v rámci show barman, který bude míchat koktejly. Nový repertoár tvořený především autorskými skladbami, ale i největšími světovými hity v novém aranžmá pro B-Side Band. Pocta Karlu Černochovi v podobě dvou písniček. A není vyloučeno ani taneční číslo. Tohle všechno slibuje nové turné, které statuje již příští týden. A jak je vidět z videopozvánky, turné slibuje hlavně uvolněnou náladu, kterou přináší posezení s přáteli.

Pro nové turné vyhlašuje Vojtěch Dyk návrat k ryzím hodnotám. „Jde nám o jednoduchost a maximální sdělnost, a to by mělo být vidět i slyšet na pódiu jak ve výpravě, tak v repertoáru,“ říká Vojtěch Dyk a dodává: „Právě ta jednoduchost sdělování mi v dnešní době chybí, všechno je zanesené takovým mediálním bahnem a my chceme tohle bahno rozvířit a postavit proti němu jasnou a čistou zprávu. Vracíme se k atmosféře 60. let, které podle nás právě tohle nabízela.“
 

Partneři výstavy

Pořadatel výstavy

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.

Spolupořadatelé

BUJO ART PRODUCTION