LAKE MALAWI - zrušeno


15. listopadu 2017

Koncert skupiny Lake Malawi zrušen

Pro návštěvníky Pro vystavovatele
od
19:30

Pavilon A, Smetanovy sady

vstupné
290 Kč


Koncert je z technických důvodů zrušen.

Sdílet na sociálních sítích

Koncert je z technických důvodů zrušen.

Omlouváme se všem zájemcům o koncert Lake Malawi, ale akce je z technických důvodů zrušena.

Všichni, kdo mají zakoupenou vstupenku, budou informováni službou smsticket. cz o vrácení peněz zpět na účet. Děkujeme za pochopení.

Další zastávky na turné kapely LAke Malawi  najdete na jejich webu.

 

Nové album předznamenává singl Surrounded By Light, který vyšel v dubnu. Chytlavá melodie byla doplněna nevšedními záběry z Kuby. ,,Nejde ani tak o nějaký příběh, jako spíš o atmosféru kubánských ulic a o to, abychom umocnili radost, která v té písničce je.“ popisuje videoklip frontman Albert Černý. 

Kapela Lake Malawi vznikla po rozpadu Charlie Straight v září 2013. Jako svou inspiraci uvádějí The Police, Bombay Bicycle Club nebo Crowded House, dlužno dodat, že čtveřice je především originálním a nápaditým uskupením oceňovaným doma i za hranicemi. Předskakovali např. Thirty Seconds to Mars, zpěvákovi Mika nebo britským The Kooks. Kapelu tvoří frontman Albert Černý (zpěv, kytara), Patrick Karpentski (kytara), Jeroným Šubrt (baskytara, klávesy) a Antonín Hrabal (bicí). V květnu 2015 vyšlo debutové EP s názvem „We Are Making Love Again“ a úspěšným singlem “Chinese Trees”.

Pořadatel

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.

Spolupořadatelé

smsticket s.r.o.