Jarní Flora se blíží. Využijte nabídky hromadných slev

Už jen necelé dva měsíce nás dělí od zahájení letošní mezinárodní zahradnické výstavy a veletrhu FLORA OLOMOUC 2016. Jarní etapa nejstarší a také nejproslulejší zahradnické výstavy v České republice se letos bude konat ve dnech 21. – 24. dubna v parkovém areálu a pavilonech Výstaviště Flora Olomouc ve Smetanových sadech.
Ústřední expozice výstavy ponese název Karel IV. – Otec vlasti a návštěvníkům připomene pomocí symboliky nesčíslného množství barev, tvarů a vůní sedmisté výročí narození tohoto významného státníka a panovníka z rodu Lucemburků, jenž české země přetvořil v kvetoucí zahradu Evropy vrcholného středověku.
Přehlídku jarních květinových výpěstků doplní expozice Svazu květinářů a floristů ČR, Českého zahrádkářského svazu, Svazu školkařů ČR a dalších domácích i zahraničních zahradníků a pěstitelů. Součástí výstavy je opět i veletrh drobné zahradní mechanizace Hortifarm a oblíbené Jarní zahradnické trhy.
Při hromadné objednávce vstupenek v minimálním počtu 20 kusů a v termínu nejpozději do 4. dubna 2016 vám nyní nabízíme slevu 20 procent z ceny vstupného při pořádání zájezdů. Členové Českého zahrádkářského svazu mají takto nárok dokonce na slevu ve výši 30 procent. V případě zájmu, prosím, kontaktujte naše ekonomické oddělení (paní Alena Nádvorníková, Výstaviště Flora Olomouc, Wolkerova 17, 771 11 Olomouc, tel.: 585 726 232, nadvornikova@flora-ol.cz).
Brány jarní Flory Olomouc 2016 budou otevřeny denně od 9 do 18 hodin. Plné vstupné činí 120 Kč na místě a 100 při online prodeji přes internet, zlevněné pro důchodce
a studenty 80 a pro děti od 6 do 15 let 30 korun. Za rodinné vstupné pro dvě dospělé osoby a jedno až čtyři děti zaplatí návštěvníci 210 korun, děti do 10 let v doprovodu rodičů a návštěvníci s průkazem ZTP a ZTP/P mají vstup na výstaviště zdarma. Speciální vstupné pro žáky a studenty včetně pedagogického doprovodu v počtu nejméně deseti osob pak činí 15 korun.

 

Přihlášky pro vystavovatele naleznete zde.

 

plakatekjaro2016